DEGUSTACJE INDYWIDUALNE


VINORI oferuje bezpośrednie spotkania z winem. Doradcy do spraw win podczas bezpłatnych
i niezobowiązujących degustacji organizowanych w gronie miłośników win i ich przyjaciół prezentują unikalne wina dostępne tylko w ofercie VINORI. Degustacje odbywają się na spotkaniach indywidulanych
w dogodnych, wskazanych przez klienta miejscach oraz podczas degustacji zbiorowych organizowanych
w nastrojowych restauracjach lub ciekawych plenerach.

Zaletą takiej formy prezentacji produktów jest indywidualne podejście do klienta, możliwość uzyskania konsultacji i porady oraz zapewnione warunki umożliwiające namysł poprzedzający zakup. W przypadku degustacji wina, dodatkowym atutem jest możliwość porównania i wydania własnej oceny jak konkretne wino smakuje.

    Administratorem danych osobowych jest Vinori Sp. z o. o. Sp. k., ul. Kolejowa 23 A, 62-006 Gruszczyn, NIP: 7773297951, KRS: 0000703376, REGON: 368736865. Przetwarzamy dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony). Dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielania odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na pytanie.
    Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

    CLOSE
    CLOSE