DLA GASTRONOMII

Wino pełni coraz ważniejszą rolę w restauracjach, a odwiedzający Państwa goście coraz bardziej zwracają uwagę na jakość i niepowtarzalność oferowanych win.

Jeżeli zamierzają Państwo wprowadzić wino do swojej oferty lub planują poszerzyć bądź zmienić kartę win, chętnie Państwu doradzimy.

Oferujemy pomoc w stworzeniu karty win, szkolenie kelnerów wraz z możliwością degustacji wybranych win.
Zapewniamy wina z nowego i starego świata w cenach, które dostosujemy do Państwa oczekiwań.

Oferowane wina pochodzą bezpośrednio z renomowanych winnic i nie są dostępne w marketach, sieciach dyskontowych czy hurtowniach.

Wszystkich traktujemy z należytą starannością i dbałością o szczegóły.

Dostawy win realizowane są na terenie całej Polski.

Zaufało nam wiele najlepszych restauracji w Polsce.

dla-gastronomii-wina

Zostaw kontakt
otrzymaj pełną ofertę w pdf!

    Administratorem danych osobowych jest Vinori Sp. z o. o. Sp. k., ul. Kolejowa 23 A, 62-006 Gruszczyn, NIP: 7773297951, KRS: 0000703376, REGON: 368736865. Przetwarzamy dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony). Dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielania odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na pytanie.
    Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

    CLOSE
    CLOSE