Miodosytnia Imbiorowicz

Miodosytnia Imbiorowicz to polska, rodzinna manufaktura miodu pitnego z wielkopolski. Została założona przez pszczelarzy, których marzeniem było wyprodukowanie własnych miodów pitnych. Dzięki podjętym staraniom udało się otworzyć miodosytnię, w której mogli sycić miody z własnych pasiek.

Miód używany do produkcji miodów pitnych pozyskiwany jest z uli, które zostały ulokowane na polach należących do Miodosytni Imbiorowicz. Z myślą o zamieszkujących ich pszczołach, uprawiane są tu rośliny miododajne. Ponadto manufaktura współpracuje z lokalnymi plantatorami, którzy posiadają uprawy przyjazne pszczołom. W ten sposób zachowana jest dbałość o wysoką jakość używanego do sycenia miodu, co przekłada się na wspaniały smak oferowanych przez nich trunków.

Miody pitne są tworzone według tradycyjnej receptury. Nie zawierają sztucznych dodatków ani przetworzonych koncertantów owocowych. Soki używane do trójniaków owocowych tłoczone są samodzielnie w miodosytni, tuż przed sporządzeniem nastawu, z najlepszych, wyselekcjonowanych owoców.

W naszej ofercie znajdziecie 3 wspaniałe miody pitne:

Szlachetny Miód Pitny Dwójniak Panieński

Miód Pitny Dwójniak Malina

Miód Pitny Trójniak Hyćka

CLOSE
CLOSE